UKÁZKA A CENA MODERNIZACÍ
Možnosti modernizace:
1) základní
2) základní s plechovou nebo jinou kabinou
3) kompletní - odstranění všech provozních rizik výtahu
Tato základní modernizace odstraní podstatné rizika provozu výtahu související s přepravou osob.Obsahuje mimo jiné zpevnění kabiny a její obložení zátěžovým kobercem s atestem odolnosti proti požáru,antivandal tlačítka s polohovým displejem,revizní jízdou osvětlení a vypínače v šachtě,nový rozvaděč s frekvenčním měničem,automatické kabinové dveře BUS,spínače hlídaní drátěných vodítek ,výměna zavíračů šachetních dveří za typ Dorma.
Předpokládaná cena této modernizace u 6 podlažního výtahu jak u výtahu nosnosti 250 kg a 320 kg je 198 000,-Kč.
Při výměně za plechovou kabinu v nástřiku RAL Komaxit dle výběru s led osvětlením je orientační cena 243 000,-Kč.
Modernizace výtahu TOV 320/0,7 ,která odstraní podstatné rizika provozu výtahu např.osvětlení šachty + strojovny ,stop spinač a vypinač v šachtě,spinače kontroly drátových vodítek, revizní jízdy,nový rozvaděč s frekvenčním měniče 5,5 kW,automatické dveře ALFA ,dvoučinnou brzdu,tlačítkové kombinace Antivandal s polohovým displejem s potvrzením volby.Hliníková kabina pokrytá Poryrejem dle výběru.
Orientační cena této modernizace je 295 000,-Kč.
Lze tuto modernizaci v připadě zájmu osadit i jiným vybavením, popř.modulem např.komunikačním,vážicím a.j.
Tato modernizace odstraňuje veškeré rizika provozu výtahů včetně náhrady šachetních dveří za automatické teleskopy.Vybavení komunikačním zařízením se zobrazením stavů na počitači servisní organizace.
Předpokládaná cena této modernizace na výtahu o 14 podlaží a nosnosti 500 kg je 950 000,-Kč.
Vyměňujeme dřevěné šachetní dveře výtahů do původních zárubní.Jsou požáru odolné a zhotovené na míru ,nastříkané Komaxitem RAL dle výběru,vybavené zavíračem Dorma, osazené spínači SV4 a madlem viz obrázky před a po výměně.
Cena včetně montáže je orientačně 9 800,-Kč.
Podotýkáme,že za klasicky montované s vybouranými zárubněmi a zednickými pracemi se běžně účtuje 25 000,-Kč.Takže úspora financí je značná,nehledě k zatěžujícím zednickým a bouracím pracím.